O Nas

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widzieć swoją wizję zamienioną w rzeczywistość.

Tomek sesja

Moja historia

Cześć! Jestem Tomek i prowadzę bloga architekt3d.pl. Chciałbym się z Wami podzielić historią mojego życia i drogą, która doprowadziła mnie do założenia tego bloga.

Już od dziecka interesowałem się sztuką i designem. Uwielbiałem rysować i malować, a później zacząłem projektować meble i wnętrza. Kiedy przyszedł czas wyboru studiów, zdecydowałem się na architekturę i udało mi się dostać na jedną z najlepszych uczelni w Polsce.

Po ukończeniu studiów pracowałem w renomowanym biurze architektonicznym, gdzie zdobyłem cenne doświadczenie i poznałem branżę od podszewki. Jednak z czasem zdałem sobie sprawę, że chcę coś więcej. Chciałem połączyć swoją pasję z biznesem i postanowiłem założyć własne biuro projektowe.

Jednak po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że chcę pomagać innym w realizowaniu swoich marzeń o pięknych wnętrzach i architekturze. Postanowiłem więc stworzyć bloga, na którym będę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu mogę pomagać ludziom zainteresowanym projektowaniem wnętrz, architekturą oraz projektowaniem 3D.

Jestem osobą pełną energii i kreatywności. Lubię podróżować i poznawać nowe kultury, co wpływa na moje projekty. W wolnym czasie rozwijam swoje zainteresowania artystyczne, np. maluję i fotografuję.

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Was źródłem inspiracji i pomoże Wam w realizacji Waszych projektów. Serdecznie zapraszam do śledzenia mojego bloga architekt3d.pl!